Северодонецкий ОРГХИМ

ОГОЛОШЕННЯ!!!

У зв’язку із проведенням бойових дій на території Луганської області ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ» (далі за текстом – підприємство) повідомляє, що втратило контроль над адміністративними будівлями, які знаходяться за адресами: м. Сєвєродонецьк, просп. Гвардійський, буд.32; м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний 55/55А та м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, буд.6. та не здійснює господарську діяльність за зазначеними адресами.

Підприємство за місцем свого знаходження не може забезпечити працівників роботою, визначеною трудовими договорами, у зв’язку із відсутністю виробничих, організаційних та технічних умов, засобів виробництва та майна внаслідок бойових дій у м. Сєвєродонецьк.

Для оцінки масштабів руйнувань та збитків, завданих підприємству, необхідно провести інвентаризацію майна. Зараз це неможливо, оскільки підприємство не контролює адміністративні будівлі, а персонал підприємства відсутній за вище зазначеними адресами.

Жодна особа з 24.02.2022 року не має повноважень щодо представництва інтересів підприємства на території Луганської області. Будь-які висловлювання, дії та/або бездіяльність осіб, які можуть представлятися представниками підприємства на території Луганської області з 24.02.2022 року не відображають офіційної позиції підприємства і такими не є.

Підприємство здійснює заходи щодо відновлення діяльності на території України (наразі підприємство релоковано за межі Луганської області), незважаючи на всі труднощі, продовжує виконувати договірні зобов’язання перед контрагентами в країнах Західної Європи та Казахстану.

Всі звернення приймаються на адресу електронної пошти [ mailto:poste@orghim.ua | poste@orghim.ua ]


Відповідно до постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 2.

Особистий прийом громадян у ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ» призупинено на період карантіну.

Громадяни можуть звернутися, надіславши письмові звернення надсилати на адресу 93411, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, просп. Гвардійський, буд. 32; електронні звернення громадян на адресу електронної пошти [ mailto:poste@orghim.ua | poste@orghim.ua ] та на телефон приймальної +38 (06452) 2-85-25.


В настоящее время компания занимает ведущие позиции на рынке инжиниринговых услуг, а также специализированных услуг по инженерно-техническому сопровождению строительства и реконструкции объектов химической, нефтехимической и нефтегазоперерабатывающей промышленности.

История созданного в 1960 году частного акционерного общества «Северодонецкий ОРГХИМ» неразрывно связанна с развитием химической промышленности. Сотрудники компании принимали участие в строительстве и вводе в эксплуатацию более 1000 химических производств на территории СНГ и зарубежных стран – Болгарии, Венгрии, Чехии, Германии, Кипра, Китая, Кубы.